Kolacja firmowa we Wrocławiu

Organizujesz przyjęcie firmowe i szukasz miejsca, które oferuje przyjazną atmosferę, wyśmienite jedzenie oraz wszelkie udogodnienia? Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, gdzie znajdziesz cały wachlarz rozwiązań, dzięki którym kolacja firmowa zakończy się sukcesem. Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz odpowiednie zaplecze do przygotowania wszelkich spotkań biznesowych.

Nowoczesne i przestronne wnętrza na kolację firmową we Wrocławiu

Kolacja firmowa najczęściej przybiera postać spotkania służbowego, podczas którego często są omawiane bardzo ważne sprawy dotyczące przedsiębiorstwa. Jednocześnie charakter takiego spotkania jest pół-formalny, więc atmosfera często jest swobodna oraz przede wszystkim – przyjazna. Wpływ na to z pewnością będzie miał wybór odpowiedniego miejsca. Sala spotkań, którą przeznaczyliśmy do takich wydarzeń, jest przestronna i nowocześnie urządzona. W dodatku można spotkać się w niej z takimi udogodnieniami jak choćby komfortowy węzeł sanitarny, klimatyzacja i wentylacja oraz szatnia. Ważna jest także duża ilość miejsc parkingowych, oraz wiele innych szczegółów jak choćby komfortowe krzesła, odpowiednie nasłonecznienie i oświetlenie sali. Dogodna lokalizacja, blisko centrum Wrocławia również z pewnością przypadnie do gustu uczestnikom spotkania.

Kolacja firmowa Wrocław – menu skrojone na miarę Twoich potrzeb

Wybierając miejsce na kolację firmową we Wrocławiu, z pewnością przykładasz dużą uwagę do rodzaju menu i potraw, które będą serwowane. Z myślą o najbardziej wymagających gościach przygotowaliśmy zróżnicowany wybór dań, dzięki któremu z łatwością można je dostosować do odmiennych upodobań uczestników takiego spotkania. Obecnie popularne są m.in. dieta wegetariańska czy wegańska, a także unikanie glutenu. Wśród propozycji można więc znaleźć polskie klasyki jak np. żurek na zakwasie z jajkiem, kotlety schabowe i pieczeń z karkówki oraz wegetariańskie wersje dań – m.in. smażony ser gouda i wegańskie leczo warzywne. W zależności od zakresu usług, jakimi jesteś zainteresowany, opracowaliśmy kilka rodzajów menu, w tej najbardziej rozbudowanej znajdziesz zupę i serwowany obiad, przekąski zimne i gorące (także zakąski wege i fingerfood), deser oraz zimne i ciepłe napoje bez ograniczeń.

Pomoc prawdziwych profesjonalistów – kolacja firmowa Wrocław

Duży Pokój, to nie tylko sala spotkań, ale także restauracja. A dzięki temu, że posiadamy kuchnię na miejscu możesz mieć pewność, że wszystkie potrawy są przygotowywane przez nas, dzięki czemu są zawsze świeże i pyszne. Co więcej, daje to także możliwość spróbowania naszej kuchni i przekonania się, jak smakują poszczególne dania, co z pewnością znacznie ułatwi wybór właściwego menu. Jeśli zależy Ci również na odpowiedniej oprawie kolacji firmowej we Wrocławiu, także możesz liczyć na naszą pomoc. Współpracujemy z DJ’em, który zadba o oprawę muzyczną spotkania, a także fotografem i obsługą florystyczną. W cenie menu znajduje się zaś dekoracja krzeseł i stołu – zgodna z rodzajem spotkania oraz Twoimi wymaganiami. Podejmiemy się organizacji każdego uroczystego wydarzenia, a o jakości naszych usług świadczy zadowolenie naszych gości.