Małe wesele we Wrocławiu

Moment ślubu jest najpiękniejszą chwilą w życiu. A żeby ten dzień mógł zostać zapamiętany jako idealny, warto zadbać o to, aby wesele odbyło się w wyjątkowym miejscu. Szczególnie zapadają w pamięć wesela z małą ilością gości. Każda osoba, która jest wtedy obecna, czuje się wyjątkowa. Natomiast młoda para otoczona jest wyłącznie przez najbliższe grono. Selekcja osób do zaproszenia wbrew pozorom nie jest trudna. Młoda para musi zadać sobie wyłącznie jedno pytanie, przy kim czują się komfortowo. Bo urok małych wesel polega na tym, że tworzą je wyłącznie najbliżsi.

Małe wesele tuż przy centrum Wrocławia

Tym, co w dniu waszego ślubu będzie stanowiło centrum świata, będziecie Wy. Dlatego warto zadbać o to, aby sala na małe wesele również znajdowała się w dobrze skomunikowanej okolicy. Nasza sala, na której zorganizujecie małe wesele, znajduje się niedaleko centrum Wrocławia. Dzięki temu wszyscy wasi goście bez najmniejszego trudu będą mogli dojechać na ten szczególny dzień.

Podczas organizowania wesela waszym zadaniem będzie wyłącznie pokazanie nam, czego oczekujecie. Współpracujemy z obsługą florystyczną, dzięki czemu sala może być przepięknie przystrojona wedle uznania Pani młodej, chociaż czasem i Pan młody potrafi zaskoczyć wysublimowanym gustem. Muzyka jest kwestią bardzo istotną na małym weselu. Za sprawą odpowiednio dobranych utworów można sprawić, aby cała sala została pochłonięta przez dobrą zabawę. W tym celu warto skorzystać z usług doświadczonego DJ’a, który najlepiej wie jakie piosenki potrafią zaprosić gości na parkiet.

Małe wesele, wielka uczta!

Chyba nikomu nie trzeba udowadniać, że dania podawane na małych weselach zapadają w pamięć. W naszej ofercie znajdują się nie tylko klasyczne propozycje, ale również potrawy wegetariańskie, wegańskie czy bezglutenowe. Warto wybrać wariant, który będzie odpowiadał zarówno gościom, jak i młodej parze. Jeżeli smak jest dla was kwestią pierwszej wagi, to zapraszamy serdecznie do naszej restauracji. Tam będziecie mogli spróbować dań, które być może zechcecie podać na waszym małym weselu we Wrocławiu.

Ten cudowny dzień warty będzie uwiecznienia. W tym celu oferujemy współpracę z fotografem, który postara się uchwycić przynajmniej cząstkę szczęścia, które będzie wam towarzyszyć. Dzięki temu w każdej chwili waszego wspólnego życia będziecie mogli powrócić do tych pięknych chwil.

Małe wesele Wrocław

W takim razie nie pozostaje już nic innego, tylko zacząć proces organizacji waszego małego wesela we Wrocławiu. Prosimy o kontakt w celu ustalenia terminu oraz wszystkich szczegółów. Warto zaplanować wszystko już teraz, a później po prostu cieszyć się obraną drogą.