Przyjęcia rodzinne we Wrocławiu

Główną zaletą organizowania przyjęć rodzinnych w restauracji jest fakt, że nie trzeba przejmować się gotowaniem, dekorowaniem domu czy sprzątaniem do późnych godzin nocnych lub następnego dnia. Dobra restauracja zapewni nam miejsce spotkania, dekoracje odpowiednie do okazji, szeroki wachlarz potraw w menu oraz kontakt z DJ-em. Takie, jest właśnie bistro „Duży Pokój”.

Menu – przyjęcia rodzinne Wrocław

Jak wiadomo gotowanie to główny element każdej uroczystości, jednak jest też nie lada wyzwaniem. Zwłaszcza gdy zapraszamy więcej osób i każdy jada coś innego. Kucharze w restauracji „Duży Pokój” dbają o wymagania swoich klientów. Menu okolicznościowe, jak i dania serwowane na co dzień w lokalu skierowane są zarówno do osób jedzących mięso, wegetarian, wegan i osób zmagających się z celiakią. Największą zaletą jest to, że nie musicie zamawiać menu „w ciemno”. Istnieje możliwość wcześniejszego skosztowania potraw, które będą serwowane podczas przyjęcia rodzinnego we Wrocławiu. W przypadku uroczystości lub imprez okolicznościowych, ciasta i torty należy dostarczyć we własnym zakresie, jednak obsługa przyjęcia rodzinnego zapewni ich odpowiedni serwis i podanie do stołu.

Przyjęcia rodzinne Wrocław – nasza oferta

Wrocławskie bistro wyręczy was na niemalże każdym etapie organizowania przyjęcia rodzinnego. Nie ważne czy będą to urodziny, imieniny, ślub czy rocznica. Restauracja zapewni salę oraz jej dekorację zgodną z waszymi preferencjami, menu przygotowane pod okoliczność, napoje *alkoholowe i bezalkoholowe, a także oprawę wideo, muzyczną i fotograficzną po wcześniejszym ustaleniu. Dodatkowym atutem oprócz świadczeń dekoratorskich, są również usługi florystyczne, które dopełnią całości, nadając przyjęciom rodzinnym odświętnego wyrazu i elegancji.
*ilość i rodzaje napojów alkoholowych jest wcześniej ustalana. Istnieje też możliwość dostarczenia alkoholu we własnym zakresie, który zostanie zaserwowany przez personel.

„Duży Pokój„– Wielki spokój

Wspomniane bistro znajduje się niedaleko centrum Wrocławia, co daje doskonałe warunki dojazdu, a bliskość hoteli pomaga rozplanować czas i długość przyjęcia rodzinnego we Wrocławiu. Oceny i opinie w Internecie o tym lokalu mówią same za siebie, jednak najlepiej jest przekonać się samemu. Oprócz przyjęć rodzinnych we Wrocławiu zajmujemy się również organizacją imprez firmowych, wesel i komunii. Wszystko jest na miejscu, wystarczy zadzwonić lub przyjść osobiście, aby zarezerwować termin, zaprosić gości i cieszyć się dobrze zorganizowanym spotkaniem. Restauracja „Duży Pokój” zdejmie z was ciężar i stres związany z samodzielnym przygotowywaniem uroczystości w domu.