Przyjęcie po ślubie cywilnym we Wrocławiu

Klimatyczne przyjęcie po ślubie Wrocław

Dla młodych małżonków, którzy z różnych powodów zrezygnowali z wystawnego wesela, proponujemy zorganizowanie przyjęcia po ślubie we Wrocławiu. Kameralna kolacja czy też obiad w gronie najbliższych osób będzie doskonałym dopełnieniem i uczczeniem zaślubin.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy ciekawe i nowoczesne rozwiązania. W naszej sali znajdziesz wszystko, czego nie może zabraknąć podczas rodzinnego przyjęcia po ślubie cywilnym we Wrocławiu. Klimatyczne wnętrze oraz rodzinna atmosfera sprawią, że uroczysty obiad będzie niezapomnianym rodzinnym spotkaniem.

Zorganizuj przyjęcie po ślubie cywilnym – Wrocław posiada idealne do tego miejsce. Sala Duży Pokój to sprawdzona i warta wybrania lokalizacja.

Przyjęcie po ślubie – Wrocław

Jeżeli szukasz miejsca, w którym Twoje przyjęcie poślubne odbędzie się we wspaniałej atmosferze – Duży Pokój nada się do tego doskonale. Ciekawe menu, które dostosujemy do najbardziej wybrednych podniebień, Uwzględniające alergie pokarmowe gości. Dysponujemy wieloma ciekawymi i smacznymi propozycjami dań z kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Przed nami kuchnia nie ma żadnych tajemnic, a wszystkich proponowanych przez nas dań, nasi klienci mogą spróbować wcześniej.

Oferujemy szeroki wachlarz alkoholi z całego świata.

Jeżeli nie masz głowy do szukania fotografa czy florystki, nasza sala pomoże Ci z tym problemem. Współpracujemy z profesjonalistami z tych dziedzin, którzy dopełnią przyjęcie po ślubie cywilnym we Wrocławiu niezwykłymi dekoracjami i wyjątkowymi zdjęciami z całego wieczora.

Przyjęcie po ślubie cywilnym – Wrocław

W sali Duży Pokój możesz zorganizować przyjęcie tematyczne, w wybranym przez siebie stylu. Nasz personel zadba, by nawet kilkuosobowe przyjęcie po ślubie zamieniło się w magiczną imprezę w stylu boho lub elegancki bankiet glamour. Dekoracje, odpowiednie kwiaty, zastawa stołowa, klimatyczna muzyka w tle, odpowiednie oświetlenie – to wszystko doda Twojemu przyjęciu po ślubie cywilnym odpowiedniego klimatu.

Profesjonalna obsługa kelnerska i serwis na najwyższym poziomie sprawią, że przyjęcie po ślubie będzie wyjątkowe i z klasą. Zadbamy, aby nowożeńcy i ich goście zapamiętali ten dzień na zawsze. Młoda para jest zawsze traktowana priorytetowo przez nasz zespół. Razem z klientami planujemy organizację przyjęcia, doradzając w najlepszy znany nam sposób, tak aby impreza była satysfakcjonująca.

Przyjęcie po ślubie cywilnym Wrocław – nasze usługi

Naszym paliwem są dla nas zadowoleni klienci. Dlatego niezwykle zależy nam na najwyższej jakości świadczonych usług. Czekamy na naszych klientów, którzy – zadowoleni – wracają do nas.