Przyjęcie po ślubie cywilnym we Wrocławiu

Klimatyczne przyjęcie po ślubie Wrocław

Dla młodych małżonków, którzy z różnych powodów zrezygnowali z wystawnego wesela, proponujemy zorganizowanie przyjęcia po ślubie. Kameralna kolacja czy też obiad w gronie najbliższych osób będzie doskonałym dopełnieniem i uczczeniem zaślubin.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, proponujemy ciekawe i nowoczesne rozwiązania. W naszej sali znajdziesz wszystko, czego nie może zabraknąć podczas rodzinnego przyjęcia. Klimatyczne wnętrze oraz rodzinna atmosfera sprawią, że uroczysty obiad będzie niezapomnianym rodzinnym spotkaniem.

Zorganizuj przyjęcie po ślubie cywilnym – Wrocław posiada idealne do tego miejsce. Sala Duży Pokój to sprawdzona i warta wybrania lokalizacja.

Przyjęcie po ślubie – Wrocław

Jeżeli szukasz miejsca, w którym Twoje przyjęcie poślubne odbędzie się we wspaniałej atmosferze – Duży Pokój nada się do tego doskonale. Ciekawe menu, które dostosujemy do najbardziej wybrednych podniebień, Uwzględniające alergie pokarmowe gości. Dysponujemy wieloma ciekawymi i smacznymi propozycjami dań z kuchni wegetariańskiej i wegańskiej. Przed nami kuchnia nie ma żadnych tajemnic, a wszystkich proponowanych przez nas dań, nasi klienci mogą spróbować wcześniej.

Oferujemy szeroki wachlarz alkoholi z całego świata.

Jeżeli nie masz głowy do szukania fotografa czy florystki, nasza sala pomoże Ci z tym problemem. Współpracujemy z profesjonalistami z tych dziedzin, którzy dopełnią przyjęcie niezwykłymi dekoracjami i wyjątkowymi zdjęciami z całego wieczora.

Przyjęcie po ślubie cywilnym – Wrocław

W sali Duży Pokój możesz zorganizować przyjęcie tematyczne, w wybranym przez siebie stylu. Nasz personel zadba, by nawet kilkuosobowe przyjęcie zamieniło się w magiczną imprezę w stylu boho lub elegancki bankiet glamour. Dekoracje, odpowiednie kwiaty, zastawa stołowa, klimatyczna muzyka w tle, odpowiednie oświetlenie – to wszystko doda Twojemu przyjęciu odpowiedniego klimatu.

Profesjonalna obsługa kelnerska i serwis na najwyższym poziomie sprawią, że przyjęcie będzie wyjątkowe i z klasą. Zadbamy, aby nowożeńcy i ich goście zapamiętali ten dzień na zawsze. Młoda para jest zawsze traktowana priorytetowo przez nasz zespół. Razem z klientami planujemy organizację przyjęcia, doradzając w najlepszy znany nam sposób, tak aby impreza była satysfakcjonująca.

Przyjęcie po ślubie cywilnym Wrocław – nasze usługi

Naszym paliwem są dla nas zadowoleni klienci. Dlatego niezwykle zależy nam na najwyższej jakości świadczonych usług. Czekamy na naszych klientów, którzy – zadowoleni – wracają do nas.